Lambre: Coenzyme Q10

 

Sérum s obsahem koenzymu Q10, 15 ml

Energetický koktejl, zdroj životních sil a zdraví pro vaši pleť!

Proniká hluboko do kůže, působí na nejhlubší vrstvy, zaplavuje buňky životní energií. Pečlivě vyvážené složení každého z preparátů blahodárně ovlivňuje fyziologické procesy, probíhající v kůži, přičemž ji chrání před škodlivými vlivy zevního prostředí a významně ochraňují před působením času.

COENZYME Q10 – stimuluje procesy obnovy buněk, posiluje pojivovou tkáň, zrychluje syntézu kolagenu, zpomaluje proces stárnutí kůže. Jedná se o katalyzátor tvorby energie v kožních buňkách. Adjustace formou kapslí umožňuje zachovat stabilní složení, zajišťuje ochranu před znečištěním po dobu skladování. Pokožka poškozená působením času nachází obranu v neuramidinové, dodatečně obohacené formuli, s vysokou absorpční schopností. Zejména stárnoucí pleť záhy reaguje cestou zvýšení hydratace a pružnosti.

Způsob použití: 1 až 2 kapsle jsou určeny k jednorázové aplikaci na pokožku obličeje, šíje, dekoltu. Aplikovat na očištěnou pleť večer, místo nočního krému 1 x denně po dobu od 7 do 30 dní, v závislosti na stavu oleti. Kůru je možno opakovat po 3 až 6 měsících.

Kód: Q10
Cena: 349 Kč