Lambre – Parfémy pro může

Bylinkovo-citrusový parfém Lambre 44 – 20ml.

s DPH:      329.00 CZK ( 13.42 € )
bez DPH:  263.20 CZK ( 10.74 € )
Množství:  

Exluzivní toaletní voda Lambre – LOUIS 75 ml.

s DPH:      699.00 CZK ( 26.88 € )
bez DPH:  559.20 CZK ( 21.50 € )

Skupina vůně: dřevito-bylinkové

Počáteční tóny: grapefruit, bazilik, máta

Střední tóny »: tymián, pepř, levandule

Spodní tóny: cedrové dřevo, vetiver, semínka tonka

Více detailů

Moderní muž pořád hledá nové zážitky a emoce. Dřevito-bylinkový parfém Louis projevuje zvláštnost jeho majitele a unikátnost jeho stylu. Svěží, intrikující odstíny grapefruitu, bazilika a máty přináší pocit chladu a energii, která je nezbytná, aby mohl muž důstojně přijímat výzvy každého nového dne. Znění tymiánu, levandule a pepře s lehkými odstíny cedrového dřeva, vetiveru a semínek tropického dřeva tonka podtrhují individualitu. Spolu se tyto parfémy spojují v moderní a šlechtěné kompozici. Tato novinka je vytvořena pro dynamické muže, které mají rádi život a pořád cítí unikátnost svého stylu.

Množství:  

Arche Winter – Zimní toaletní voda Lambre 75 ml.

s DPH:      699.00 CZK ( 27.96 € )
bez DPH:  559.20 CZK ( 22.37 € )

Skupina parfémů: s tóny kuži a tabáku
Charakteristika: spojení elegance a mužnosti
Počáteční tóny: svěží ovocný fresh, kardamon, citron, bergamot, neroli
Tóny srdce: levandule, fialka, hloh, indický santál, kašmír, amaretto
Spodní tóny: tonkové boby, tabák, semiš, červený cedr, vetiver, ambra
od LAMBRE

Více detailů

Rovné linie luxusního obleku, měkké ohyby kašmírového kabátu. Chládivá kůže rukavice a teplá ruka projevují mužnost a smyslnost. Uhrančivý hluboký pohled zvoucí dál. Výraznost a rysy ušlechtilého obličeje. Tento obraz muže je ztělesněním ženského snu.Je to spojení síly, elegance a ušlechtilosti. Aromatické zobrazení této představy je postaveno na harmonii ušlechtilého znění pryskyřicového vetiveru s polotónem cedru, semišovou jemností kašmíru. To vše královsky rozložené na podkladu odstínu drahého tabáku a levandule. Svěžest citrusu podtrhnutá drzostí kardamonu v počátečních tonech se přemění v nádech fialky – pánské květiny, která pyšně zdobí klopu. Lehké kouzelné odstíny likéru pronesou parfém do posledního akordu. Parfém tak postupně přechází ze světlé drzosti do smyslného sametového přelivu prolínajícího se do mandlové ambry.

Množství:  

Son Desir – Toaletní voda Lambre 75ml.

s DPH:      749.00 CZK bez DPH:  599.20 CZK

Skupina vůně: bylinkově-citrusové
Vrchní tón: listy rajčat, rozmarýn, máta, galbanum, bergamot
Střední tón: čaj, mořské a sluneční tóny
Spodní tóny: pačuli, jantar, pižmo, dubový mech
Son Desir – je pánská vůně vytvořená speciálně pro LAMBRE francouzským
parfuméristou  Bertrandem Duchaufourem. 2011

Více detailů

Son Desir – je to jeho touha. Nový přitažlivý parfém pro může od LAMBRE. Parfém překvapuje svěžestí, jarním nadšením a čilostí aromatických odstínů. Mužská vůně s tóny bláznivosti mladiství je vytvořena pro svádění, zábavu a inspirace. Son Desir je složitou kombinací aromatických tónů, znění kterých pomáhá zvýšit svůj temperament a najit to nejpodstatnější v mužském charakteru. Vůně rozmarýnu, listů rajčat a svěžesti bergamotu a máty, se splývají s toužebnými odstíny galbanumu. Počáteční tóny v jejích nekonečném znění se vrhnou do nepoznaných oblévaných mořím a ohřívaných sluncem zemí, které skrz svěží chládek hluboké čajové chuti ponoří do jemných, teplých a pevných odstínů pačuli, hřebíčkového jantaru, dubového mechu a pižma. Svěží a vzbuzující vlnění – to je Son Desir od LAMBRE

Množství:  

Arche Summer – Toaletní voda Lambre 75 ml

s DPH:      699.00 CZK ( 25.89 € )
bez DPH:  559.20 CZK ( 20.71 € )

Skupina: dřevitá, citrusová
Charakter vůni: dobrodružná, lehká, svěží, energická
Základní tón: citron, bergamot
Střední tón: levandule, galbanum (galbaník), archangelika
Základní tón: mech, karamel, santal
Datum vzniku: 2011, L´ambre

Více detailů

ARCHE SUMMER – to je nová letní vůně pro aktivní muže, kteří milují dobrodružství, s odvahou přijímají výzvy a s lehkosti zvládají překážky. V této vůni se vtělily sytá paleta letní přírody, svěžest mořského větříku, vlhkost deštivého lesu… Pociťte neobyčejnou sílu letní panské vůně od Lambre, ve které povzbuzující citrusové nóty v kombinaci se šťavnatými vůněmi bylinek a měkkosti nahořklých dřevitých a pižmových nót dodávají muži, vždy směrujícímu jen kupředu, individualitu a sílu jistoty. První svěžest nót citronu a bergamotu se postupně mění na nevtíravé, stalé tóny levandule a tajemné, něžné a zklidňující nóty archangeliky. Tato vůně se liší zvláštní nevtíravou intenzitou a dlouhým zněním díky základním nótám santalu, zahaleného do sametové něžnosti mechu a sladkého karamelu.

Množství:  

Arche – Toaletní voda Lambre 75 ml

s DPH:      699.00 CZK ( 25.89 € )
bez DPH:  559.20 CZK ( 20.71 € )

Skupina: hesperidní -dřevinové
Charakter vůni: odvážná, elegantní, tajemná, hřejivá
Vrchní tón: bergamot, meloun, citron
Střední tón: hloh, kakost, květy pomeranče, bílý pepř
Základní tón: cedr, santálové dřevo, jantar, vanilka
Datum vzniku: 2010, L´ambre

Více detailů

Arche – je vůně okouzlujícího, rozhodného muže. Je to zasněný pohled obrácený k hvězdnému nebi, sen o dalekých cestách do zemí, v nichž je písek teplejší než slunce. Arche – to jsou neobjevená tajemství, nekonečnost, intriky, ale zároveň teplo a klid duše. Svůdné noty kakostu a hlohu, které se objeví po odeznění počáteční svěžesti citronu a melounu, pomalu přechází do teplých tónů santálového dřeva, jantaru a vanilky. Úchvatný dojem, elegantní flakon, tajemství a neodolatelná touha. Mužnost, kterou obklopuje vesmí … to je Arche.

Množství:  

Toaletní voda Lambre pánská 2,3 ml tester

s DPH:      59.00 CZK ( 2.11 € )
bez DPH:  47.20 CZK ( 1.69 € )
Více detailů

Jak těžká je volba, a obzvláště- volba vůně! Je potřeba určité doby, aby jsi pochopil – jestli je to ta «pravá» či ne.. Tento objem je vhodný pro první seznámení s parfémem nebo jako malý dárek.

Množství:  

Toaletní voda Lambre pánská 50 ml

s DPH:      599.00 CZK ( 20.04 € )
bez DPH:  479.20 CZK ( 16.03 € )
Více detailů

Svěžest a čilost, síla, neodolatelnost a touha po vítězství… Jestliže vůně Vaší toaletní vody vzbuzuje ve Vás všechny tyto pocity – znamená to, že jste se nezmýlili ve volbě! Tento velký flakon toaletní vody se hodí právě pro ty, kteří jíž objevili svoji vůni.

Množství:  

Toaletní voda Lambre pánská 20 ml

s DPH:      339.00 CZK ( 12.19 € )
bez DPH:  271.20 CZK ( 9.75 € )
Více detailů

Těm, kteří hledají novou vůni, je potřeba poskytnout prostor k tomu, aby se ujistili o správnosti vlastní volby. Toaletní voda ve flakonu tohoto objemu je ideální jako nová vůně a mit vždy u sebe.

Množství: