Lambre – Parfémy pro ženy

Parfémovaná voda Lambre – ELISE 75 ml.

s DPH:      699.00 CZK ( 26.88 € )
bez DPH:  559.20 CZK ( 21.50 € )

Skupina vůně: květinovo-citrusové

Počáteční tóny: růže, mandarinka, zelené jablko, ovocná voda

Střední tóny: magnólie,  frézie, růže

Spodní tóny: santál, cedr, šedá ambra

Více detailů

Jak popsat francouzskou ženu jen třemi slovy? Moderní, vytříbená a elegantní. Žena, ze které vyzařuje pozitivní energie a která projevuje velký zájem o život. Takový je parfém Elise – moderní, svěží a elegantní. Květinovo-citrusový velmi harmonický parfém je ideální pro energickou obyvatelku města. Jemné tóny žluté mandarinky a zeleného jablka naplní vaše ráno radostí. Rychlá pulsace vůní magnólie, frézie a růže Vás bude těšit celý den. Teplé odstíny santálu, cedru a šedé ambry zesílí dojem a přidají Vám sebevědomí. Parfémovaná voda, vytvořená pro aktivní ženy, které si užívají života. Parfém, podtrhující dynamický styl moderní ženy.

Množství:  

Amaltea Winter – Zimní parfémovaná voda Lambre 75 ml

s DPH:      699.00 CZK ( 27.96 € )
bez DPH:  559.20 CZK ( 22.37 € )

Skupina parfému: florientální, průzračný
Charakteristika: třepotavý, ojíněný, heboučký, chladivě měkký
Počáteční tóny: mrazivé květy, zeleň rybízu, bergamot z Kalábrie
Střední tóny: bílé pivoňky, gardénie, ylang-ylang, růže, santál, bílý semiš
Spodní tóny: melasa, pačuli z Indonésie, balzám z dřeva Guajak, pižmo, Ambra

Od LAMBRE 

Více detailů

Sněhové vločky tající ve vlasech barvy teplého jantaru, rozpouštějící se na jemných řasách a teplých tvářích. Tato vzrušující kombinace chladivě jemné mlhy, něžné teploty ženského těla a vášnivé smyslnosti je jako spadané květy odcházejícího léta ukryté pod prvním sněhem. To je věčný cyklus života a symbol neumírající krásy. Světlý a čistý proud lehce mrazivého vzduchu vířící uprostřed plátků květu. Několik slunečních paprsků jako dárek od vášnivého Bergamotu. Takovou kombinací začíná život parfému, který nás postupně zve do hloubky své jižanské duše. Smyslem středních tonů je ženskost růže a ylang-ylang. Chladivé opojení pivoněk s odstíny kosatce, sametových akordů bílého semiše. Toto jemné květinové znění je spojené s vytříbeností pačuli a orientálním nádechem dřeva z Guajaku. V nitru parfému se skrývají odstíny pižma a ambry, které něžně splývají s pletí. Na jejich teplém a povzbuzujícím dechu rozkvétá květina parfému, která zachovává ve svém znění obraz voňavé ženy s jantarovými vlasy.

Množství:  

Son Secret – Parfémovaná voda Lambre 75ml

s DPH:      749.00 CZK bez DPH:  599.20 CZK

Skupina vůně: květinově – citrusové
Vrchní tón: divoký jasmín, bergamot, mandarinka, červené ovoce
Střední tón: zimolez, jasmín, orchidea, pivoňka, ilang-ilang, kosatec
Spodní tóny: pižmo, santálové dřevo
Son Secret – je dámská vůně vytvořena speciálně pro LAMBRE francouzským parfuméristou Bertrandem Duchaufourem, 2011.

Více detailů

Son Secret – to je její tajemství. Nová oslňující vůně pro ženy od LAMBRE okouzluje svojí jemností, sladkostí a dlouhotrvající svěžestí, vyzařuje ženskou přitažlivost a půvab. Zve nahlédnout do tajemných koutečků ženské duše. Aroma plné skrytých touh, okouzluje svou nevinností, čistotou a jemností, dovoluje se ponořit do nekonečnosti radostných zemí. Son Secret – ženskost je především. Kompozice parfému obdivuje počátečními tóny bergamotu a mandarinky v kombinaci s intenzivními odstíny divokého jasmínu a červeného ovoce, překvapuje neobyčejnou zralostí a hloubkou znění. Parfém postupně objevuje nové jemné a teplé odstíny díky přítomnosti orchidejí, zimolezu, ilang-ilangu, kosatce a zralé pivoňky. Laskavé květinové znění aromatických akordů Son Secret končí své cestovaní v objetích santálového dřeva a pižma, které nedovolují na tuto vůni zapomenout. Hloubka a tajemnost se skrývají v Son Secret od LAMBRE

Množství:  

Parfémovaná voda Lambre Passion d´ambre 50ml

s DPH:      649.00 CZK ( 23.18 € )
bez DPH:  519.20 CZK ( 18.54 € )

Skupina: květinově citrusové
Charakter vůni: elegantní, energická, nepředvídatelná
Vrhní tón: bergamot, meruňka, dýně, kardamon
Střední tón: damašská růže, ylang-ylang, konvalinka, kašmír
Základní tón: cedr, santálové dřevo, pačuli, mošus, medová ambra
Datum vzniku: 2008, L´ambre
Objem: 50ml

Více detailů

Passion d’Ambre ?? L’AMBRE –vášeň, ztělesněná ve vůni. Bezohledná a prudká, jako moře během bouřky, teplá a hluboká, jako kousíček jantaru v ruce. A vůně věnovaná této kouzelné vášni, utkaná ze světlého dechu opojených sluncem broskví a dýně, růžové malátnosti a zlata srdečních not ilang-ilangu, jantarových odstínů pryskyřičného cedru a teplé hluboké smyslnosti medové ambry. Vybraný dizajn lahvičky a balení ve spojení s tradičními tvary parfumérní produkce značky L’AMBRE, z jedné strany zdůrazňuje a otevírá exkluzivitu nového parfému, a z druhé slouží jako svědectví dědičnosti nepřekonané kvality a stylu L’AMBRE.

Množství:  

Parfémovaná voda Lambre 50 ml dámská

s DPH:      599.00 CZK ( 22.19 € )
bez DPH:  479.20 CZK ( 17.75 € )
Více detailů

Ráno – poslední minuty před odchodem z domu, poslední detail při vytvoření dnešního neopakovatelného dojmu. Výhodný objem pro oblíbenou vůni.

Množství:  

Parfém Lambre 20 ml. dámský

s DPH:      499.00 CZK ( 18.48 € )
bez DPH:  399.20 CZK ( 14.78 € )
Více detailů

Vůně je nezbytnou součásti neopakovatelné individuality jakékoli ženy. Toto množství parfému se vyplatí zakupovat u vůně, kterou používáte každý den a vydrží Vám skoro celý den.

Množství:  

Parfém Lambre dámský tester 2,3ml

s DPH:      59.00 CZK ( 2.11 € )
bez DPH:  47.20 CZK ( 1.69 € )
Více detailů

Jak těžká je volba, a obzvláště- volba vůně! Je potřeba určité doby, aby jsi pochopil – jestli je to ta «pravá» či ne.. Tento objem je vhodný pro první seznámení s parfémem nebo jako malý dárek.

Množství:  

Intrigue – Parfémovaná voda Lambre 50ml.

s DPH:      659.00 CZK ( 24.41 € )
bez DPH:  527.20 CZK ( 19.53 € )

Skupina: orientální
Charakter vůni: okouzlující, exotická, smyslná
Hlava: bergamot
Srdce: růže, kokos, pivoňky, šeřík
Základ: santal, vanilka, muškátový oříšek, cedrového dřeva
Datum vzniku: 2010, L´ambre

Více detailů

Intrigue od L’AMBRE® – to jsou horké noci Orientu, spoutané v oblém černém flakonu. Jsou to neuchopitelné chvíle, svádivý vzhled, nesmělé povzdechy a nevyslovené myšlenky. Intrigue – to je umění svádění. Hledající, obestřená tajemstvím, nevyzpytatelná – to je vůně pohádek „Tisíce a jedné noci“. Intrigue probouzí představivost, vábí a přitahuje k sobě pozornost… Dychtivě sleduje ženská znamení a rozlívá kolem slastnou touhu a malátnost. Aroma Intrigue Vás okouzlí líbeznými notami růže a pivoňky, které se v divokém tanci spojili s kořeněnými notami santálového dřeva a muškátového oříšku, lehce oslazené aroma vanilky, aby se nakonec ukryly ve stínu cedru.

Množství:  

Amaltea – Parfémovaná voda Lambre 75 ml.

s DPH:      699.00 CZK ( 22.89 € )
bez DPH:  559.20 CZK ( 18.31 € )
Skupina: květinové- ovocné-dřevité
Charakter vůni: mystická, záhadná, vytříbená
Vrchní tón: citron, grapefruit, černý rybíz
Střední tón: fík, růže, konvalinka
Základní tón: santálové dřevo, mošus, muškátový oříšek
Datum vzniku: 2010, Lámbre
Více detailů

Amaltea – je mystická nymfa, ale také jméno jednoho z měsíců planety Jupiter. Vůně Amaltea je unikátním spojením citlivosti a záhadnosti vesmíru. Aromatická kompozice je vytvořena pro rozhodné, záhadné a neobyčejné ženy. Nejdříve se otevírá svěží, originální vůně, jakoby sen o citrónovníku, který nelze popsat slovy, sen, v němž se procházíte loukou posetou růžemi a konvalinkami. Zavřete oči. Hvězdný prach Vám dopadá na řasy. Tajemná noc září miliardou hvězd a Vy chcete být právě na tomto místě a koupat se ve světle Luny. Teplý vítr Vás unáší a Vy se vznášíte nad různými pozemskými stezkami. Vy však zamíříte nad temný les, neboť se necháte zlákat santálovými stromy, jejich neopakovatelnou vůní. Mezi stromy neproniká žádné světlo… Vy se právě probouzíte z nádherného snu…

Množství: