Řada DNA-Shot – lifting

Liftingový elixír s výtažkem z černého kaviáru 15ml

s DPH:      349.00 CZK ( 16.63 € )
( 16.63 CZK )
bez DPH:  279.20 CZK ( 13.30 € )
( 16.63 CZK )
Více detailů

Elixír DNA-SHOT ULTRA LIFT byl vytvořen pro okamžitou regeneraci a zlepšení vnějšího vzhledu zralé pleti s tendencí k tvorbě mimických vrásek. DNA-SHOT ULTRA LIFT obsahuje vyhlazující komplex – unikátní spojení mořských řas a rozpustných bílkovin pšenice – s okamžitým liftingovým efektem. Synergicky působící komplex dvou peptidů a efektivního regulátoru hydratace účinně působí na mimické vrásky, které se vytvářejí v důsledku zkracování lícních svalů, zmenšuje jejich hloubku o 25-47%. Komplex je alternativou pro botulotoxin. Normalizuje fyziologické procesy v obličejových svalech, má relaxační účinky. Díky efektivitě tohoto výrobku dochází k uvolnění svalů, čímž se zmenšuje výraznost mimických vrásek. Elixír DNA-SHOT ULTRA LIFT okamžitě zlepšuje vnější vzhled pleti a pokožky šíje. Výrazné vyhlazení a hydratace pleti jsou viditelné již za několik minut po aplikaci preparátu. Způsob použití: Používejte denně, nebo tehdy, jestliže chcete dosáhnout okamžitého vyhlazujícího efektu. Nejdříve je třeba nanést denní krém ze série DNA, počkat až se úplně vstřebá a poté nanést slabou vrstvu elixíru DNA-SHOT ULTRA LIFT. Make-up nanášejte, až po úplném proniknutí preparátu do pokožky. Syrovátka, kterou preparát obsahuje, obnovuje jas pleti a navrací jí ztracenou svěžest, má omlazující účinky a díky ní bude Váš make-up skutečně zářit. Výrobek je dermatologicky testován

Množství:  

Vyhlazující oční krém s výtažkem z černého kaviáru 15ml

s DPH:      289.00 CZK ( 9.22 € )
bez DPH:  231.20 CZK ( 7.38 € )
Více detailů

Sametový omlazující krém s efektem okamžitého liftingu zmenšuje otoky a temné kruhy pod očima, odstraňuje stopy únavy a vyčerpanosti. Už po prvním použití viditelně vyhlazuje vrásky zevnitř, pleť je kolem očí světlejší a září zdravím a její vzhled je mladší a výraznější.Ideální prostředek pro každodenní péči. Odstraňuje zvýšený stres pleti, který je hlavní příčinou mimických vrásek; zvyšuje elastičnost tkání a zabraňuje tvorbě vrásek, jež se objevují v souvislosti s věkem; vyhlazuje existující vrásky; speciální přísady, které odrážejí světlo, způsobují, že hluboké vrásky jsou neznatelné; udržuje optimální úroveň vody v horních vrstvách epidermy; kompenzuje deficit lipidů, vyplňujících buňky a mezibuněčné prostředí, dodává pleti jemnost a hydratuje ji. ZPŮSOB POUŽITÍ: nanášejte na očištěnou pleť (ráno a/nebo večer) na oblast kolem očí lehkými masírujícími pohyby. Pro každodenní použití.

Množství:  

Omlazující noční krém DNA s výtažkem z černého kaviáru 50ml

s DPH:      439.00 CZK ( 16.26 € )
bez DPH:  351.20 CZK ( 13.01 € )
Více detailů

Noční krém «DNA-shot night cream» – je vynikající spojení intenziního působení a vysoké kvality. Krém působí jako okamžitý lifting. Výborně se vstřebává a nezanechává stopy. Po skončení terapie je pleť sametovější a příjemnější na dotek. Prostředek obnovuje unavenou pleť, navrací jí přírozený jas, aktivuje její metabolismus, ochraňuje ji před agresivním působením okolního prostředí, vyživuje ji, změkčuje a stimuluje její regeneraci. Vyhlazuje viditelné malé vrásky a ochraňuje ji od předběžného stárnutí. Zlepšuje stav všech vrstev kůže, posiluje ji a působí na příčiny stárnutí, ne na jeho projevy. Zmenšuje hloubku vrásek a obnovuje pevnost kůže. ZPŮSOB POUŽITÍ: Krém se nanáší lehkými masážními pohyby večer po proceduře očištění. Je možné použít tento krém i jako masku. V tomto případě jej nanášíme silnou vrstvu 1–2krát měsíčně na 15–20 minut. Zbytky odstraníme ubrouskem.

Množství:  

Omlazující denní krém DNA s výtažkem z černého kaviáru 50ml

s DPH:      429.00 CZK ( 15.89 € )
bez DPH:  343.20 CZK ( 12.71 € )
Více detailů

Skládá se z přírodních rostlinných komponentů; zajišťuje ochranu zralé pleti; používá se jako efektivní hydratující komponent v přípravcích péče o pleť, pomáhá udržovat vodu v kůži; ochraňuje před krátkovlnovým zářením, zvyšuje obranyschopnost kůže před ultrafialovým zářením; zmenšuje vysušenost kůže; je vysoce aktivní; zabraňuje podráždění kůže. Výsledek: snížení počtu malých i velkých vrásek v důsedku zlepšení struktury kůže a obnovení jejích základních funkcí; navrácení pevnosti ochablé kůži cestou zpevnění jejích horních vrstev; intenzivní hydratace, ochrana před vysoušením díky aktivním hydratujícím komponentům; zmenšení stařecké pigmentace a zabránění opakovanému objevení skvrn díky zpomalení produkce malaninu; obnovení rovnoměrné barvy a jemného povrchu pleti díky působení na její horní vrstvy. ZPŮSOB POUŽITÍ: Každý den nanášet na očištěnou pleť lehkými masážními pohyby. Díky svému složení se krém rychle vstřebává a nezanechává mastný lesk. Doplnit každodenní péči vám pomůže noční krém řady «DNA- shot line».

Množství: