Řada Oliva Oil -citlivá pleť

Čisticí olivové mléko Lambre 120ml

s DPH:      219.00 CZK ( 8.11 € )
bez DPH:  175.20 CZK ( 6.49 € )
Více detailů

Vyživující mléko pro každodenní péči o normální, suchou a citlivou pleť obličeje je obdařeno změkčujícím a hydratačním působením, chrání před škodlivými vlivy zevního prostředí. Mléko spolehlivě odstraňuje make-up a různé nečistoty, nevysušuje pokožku, nenarušuje její ochranně-lipidovou vrstvu. Ve složení preparátu jsou zastoupeny aktivní komponenty – olivový olej a levandulový extrakt, díky nimž se vyčištěná pokožka stává hladkou a jemnou. Vysoce-efektivní hydratační prostředky – olivové mléko a levandulový extrakt – do hloubky změkčují a hydratují suchou pokožku. Přírodní komponenty, vosky, výživné látky, emulgátory, získávané z plodů olivovníku, zaručují bezpečnost a nevyvolávají podráždění. Levandulový extrakt tonizuje, má antiseptický efekt a zajišťuje ochranu před působením volných radikálů.

Množství:  

Olivový tonikum Lambre 120ml

s DPH:      199.00 CZK ( 7.37 € )
bez DPH:  159.20 CZK ( 5.90 € )
Více detailů

Hydratační tonikum pro každodenní péči o normální, suchou a citlivou pokožku obličeje, které vykazuje změkčující a zklidňující účinky. Ve složení preparátu jsou obsaženy aktivní komponenty – olivový olej a levandulový extrakt, díky nimž se stává vyčištěná pokožka hladkou a jemnou. Přírodní složky, získávané z oliv, zaručují bezpečnost a nevyvolávají podráždění. Levandulový extrakt tonizuje, vykazuje antiseptický účinek a zajišťuje ochranu před působením volných radikálů.

Množství:  

Olivový denní krém Lambre 80ml

s DPH:      249.00 CZK ( 9.22 € )
bez DPH:  199.20 CZK ( 7.38 € )
Více detailů

Jemný, snadno vstřebatelný krém určený k péči o normální a suchou pleť. Speciální změkčující komplex, obsahující olivový olej a levandulový extrakt, vyživuje citlivou pokožku obličeje. Olivový olej je obdařen léčivými vlastnostmi, které byly využívány již starodávnými léčiteli. Urychluje regeneraci poškozené tkáně, likviduje zánět, obnovuje ochranně lipidovou vrstvu. Ve složení preparátu jsou zastoupeny taktéž přírodní komponenty, vosky, výživné látky, emulgátory, získávané z jader, listů a plodů olivovníku. Přirodní složky zaručují bezpečnost a nevyvolávají podráždění. Preparát poskytuje hydratační a změkčující účinek, zaměřený proti suchosti pokožky, působí na regeneraci buněk, zabraňuje ztrátě tekutin, chrání před škodlivými vlivy zevního prostředí. Ideálně se hodí k aplikaci pod make-up. V naší produkci používáme pouze ty složky, které procházejí pečlivou kontrolou kvality.

Množství:  

Olivový noční krém Lambre 80ml

s DPH:      249.00 CZK ( 9.22 € )
bez DPH:  199.20 CZK ( 7.38 € )
Více detailů

Krém, určený pro každodenní péči o normální, suchou a citlivou pleť obličeje, obdařený změkčujícím a hydratačním účinkem, likviduje zánět, chrání před nepříznivými vlivy zevního prostředí. Ve složení preparátu jsou zastoupeny taktéž přírodní komponenty, vosky, výživné látky, emulgátory, získávané jader, listů a plodů olivovníku. Přirodní komponenty garantují bezpečnost a nevyvolávají podráždění. Levandulový extrakt tonizuje a působí antisepticky. Vysoce efektivní hydratační prostředky- olivové mléko a olivový olej, změkčují, hydratují a činí suchou pokožku pružnou. Olivový noční krém zajišťuje optimální péči během spánku.

Množství:  

Olivový oční krém Lambre 15ml

s DPH:      149.00 CZK ( 5.52 € )
bez DPH:  119.20 CZK ( 4.42 € )
Více detailů

Jemná a citlivá pokožka v okolí očí vyžaduje pravidelnou péči. Hydratační oční krém má zklidňující účinek. Speciální hypoalergenní komplex přírodních komponent, vosků,výživných látek, emulgátorů, získaný z olivového oleje a levandule, zlepšuje krevní průtok, vyhlazuje vrásky, likviduje zánět a nedráždí citlivé oči. Krém hydratuje, regeneruje, vyživuje a chrání před škodlivými vlivy zevního prostředí. Speciální hypoalergenní komplex přírodních prvků, vosků, výživných látek, emulgátorů, získávaných z olivového oleje a levandule, zlepšuje krevní průtok,vyhlazuje vrásky, likviduje zánět a nedráždí citlivé oči. Krém hydratuje, regeneruje, vyživuje a chrání před škodlivými vlivy zevního prostředí. Kůže se stává pružnou a elastickou. Kruhy a váčky pod očima mizí. Jemná konzistence umožňuje rychlé vstřebávání preparátu, přináší pocit komfortu. Ideální je použití k aplikaci pod make-up.

Množství: