Řada Pearl – hydratace

Zpevňující krém Lambre pro krk a dekolt 80ml

s DPH:      379.00 CZK ( 13.54 € )
bez DPH:  303.20 CZK ( 10.83 € )
Více detailů

Krém pro krk a dekolt s extraktem z perel je exkluzivní liftingová zpevňující péče o pleť krku a dekoltu. Krém je bohatý na aktivní složky, obsahuje silně hydratující složku hydromanil. Hydromanil zajistí rychlou hydrataci, reguluje buněčné procesy a zlepšuje celkový vzhled pleti. Výrazně zvyšuje produkci kolagenu, zlepšuje elasticitu pleti, navrací jí pevnost, zlepšuje její barvu a hladkost a také zpomaluje stárnutí pleti. Viditelně vyhlazuje vrásky. Aktivní komplex obsahuje výtažek z perel, aktivní aminokyselinu hydroxyprolin, petid Serilesin, vitamíny A, E, F a D – panthenol. Používat každodenně ráno i večer po předchozím očištění pleti krku a dekoltu. Šíje nemá ráda krémy pro mastnou pleť. Je třeba kupovat speciální krémy, nebo používat i výživné krémy pro normální a suchou pleť. Stejně postupujte i s hydratačními krémy. Tento sametově hebký krém koriguje povislost pokožky; šíje se zeštíhluje a oblast dekoltu se stává hladkou a pevnou. Dermatologicky testováno.

Množství:  

Hydratační krém proti vráskám s výtažkem z perel 50ml

s DPH:      379.00 CZK ( 14.04 € )
bez DPH:  303.20 CZK ( 11.23 € )
Více detailů

Krém na bázi klasické emulze oleje ve vodě, přičemž vody je větší množství. Při nanášení na pleť se voda odpařuje, ale tenká vrstva vytvořená mastnými kyselinami zůstane na pokožce a dodá jí matnost a zabrání vypařování vody z epidermy. Krém se snadno používá, má lehkou texturu, rychle se vstřebává, zjemňuje a hydratuje pleť. Krém zrychluje procesy regenerace, pleť se stává pružnější, hladší, zvýrazňuje se kontura obličeje. Obsahuje UV-filtry.

Množství:  

Perlový vyrovnávající hydratační krém pod oči 15ml

s DPH:      259.00 CZK ( 9.22 € )
bez DPH:  207.20 CZK ( 7.38 € )
Více detailů

Zesilující a výživný krém. Je šetrný, i když vysoce účinný v péči o nejjemnější pleť kolem očí. Je připraven jen z přírodních ingrediencí. Má velkou léčivou sílu a zesilujícím, vyhlazujícím působením pomáhá zpomalit stárnutí. Obsahuje výživné oleje. Má jedinečnou texturu a lehce se vstřebává. Zlepšuje výměnné procesy v kůži. Odstraňuje otoky a kruhy pod očima. Zesiluje a napíná pleť kolem očí, vyhlazuje vrásky. Vyživuje citlivou pokožku víček.

Množství:  

Hydratačně-výživné tonikum Lambre s výtažkem z perel 120ml

s DPH:      189.00 CZK ( 6.75 € )
bez DPH:  151.20 CZK ( 5.40 € )
Více detailů

Po ošetření pleti tonikem se vyhlazují mělké vrásky, které vznikají kvůli nedostatku hydratace pleti. Tato průzračná kapalina, neobsahující alkohol, spolu s očišťujícími látkami obsahuje derivované cukry, mandlový olej a komplex vitamínů A, E, F, B5, které pomáhají udržovat hydratovanou vrchní část kůže. Tonik obnovuje přirozenou úroveň pH, hydratuje a připravuje pleť na nanesení krému. Unikátní spojení aktivních ingrediencí navrací pleti jas, mladost a zdraví a nenarušuje přitom hydrolipoidní film. Neobsahuje alkohol. ZPŮSOB POUŽITÍ: menší množství naneseme na vatový tampon. Krouživými pohyby otíráme obličej. Pro každodenní použití, pro všechny typy pleti.

Množství:  

Čisticí pleťové mléko Lambre s výtažkem z perel 120ml

s DPH:      219.00 CZK ( 8.11 € )
bez DPH:  175.20 CZK ( 6.49 € )
Více detailů

Dostatečně spolehlivě rozpouští špínu a pot, ale je přitom velmi jemné. Obsah tuku je přibližně 25%. Mléko obsahuje i speciální oleje, například olej měsíčku lékařského a lanolinovou kyselinu, které zásobují kůži tukem. Přednost mléka je v tom, že díky složení kůže neztrácí při umývání vodu, ale naopak ji získává. Pleť je nejen jemně vyčištěna, ale také vyživena prospěšnými látkami. Mléko skvěle čistí pleť od různých nečistot, nenarušuje přitom její ochranný lipoidní film. Při používání očišťujících přípravků dbejte na doporučení uvedená na obalu. Dostatečné množství mléka k očištění pleti je asi jedna čajová lžička. Používat větší množství je nejenom neekonomické, ale pro pleť i nezdravé. ZPŮSOB POUŽITÍ: naneseme menší množství na vatový tampon. Masírujícími pohyby odstraňujeme make-up z obličeje i očí. Pokračujeme v proceduře očištění s tonikem «Pearl tonic». Pro každodenní použití, pro všechny typy pleti.

Množství: