Řada Tea Tree Oil -čistění

Olej čajovníku Lambre Tea Tree Oil 10ml

s DPH:      189.00 CZK ( 6.75 € )
bez DPH:  151.20 CZK ( 5.40 € )
Více detailů

Přírodní antibakteriální protizánětlivý olej z rostliny Melaleuca alternifolia. V průběhu již několika staletí je tato rostlina známa jako přírodní antibiotikum a je využívána za účelem léčby kožních infekcí a ošetřování ran. Tea tree oil lze používat několika způoby, informujte se u svého Konzultanta.

Množství:  

Krém-gel pro problematickou pleť 15 ml

s DPH:      129.00 CZK ( 4.78 € )
bez DPH:  103.20 CZK ( 3.82 € )
Více detailů

Pečlivě očišťuje pleť do hloubky pórů a odstraňuje znečištění a přebytečnou mastnotu. Systém aktivních látek pomáhá zbavit pleť pupínků a uhrů a reguluje proces činnnosti tukových žláz. Protizánětlivě, antiseptický a osvěžujcí efekt; zužuje rozšířené póry; stimuluje obnovu kůže; vyronává zvýšenou činnost tukových žláz; stimuluje krevní oběh; ochraňuje pleť před podrážděním. ZPŮSOB POUŽITÍ: používat ráno a večer po důkladném očištění pleti řadou přípravků TT? line. Krém se nanáší lokálně, na oblast, kde se objevily pupínky nebo akné. Jemnými pohyby konečky prstů poklepem nanášíme na pleť.

Množství:  

Antibakteriální tonikum Lambre s čajovníkem TTO 120 ml

s DPH:      199.00 CZK ( 7.37 € )
bez DPH:  159.20 CZK ( 5.90 € )
Více detailů

Snižuje množstí nadbytečného podkožního tuku, matuje a stahuje mastnou i kombinovanou pleť. Urychluje obnovu kožních buněk, zlepšuje koloběh kyslíku a mastnoty, zřetelně uzdravuje malá poranění. Pleť se zmatňuje, změkčuje a její zhled je sametový. Po použití zůstává skvělý pocit pohody a jemnosti. Při každodenním používání přípravků dochází k normalizaci mastnoty kůže: pleť je efektivně očištěná od kamedonů a akné, obnovuje se koloběh vody. Způsob použití: poslední fáze očišťovací procedury. Nanést na vatový tampon a potřít pleť. Použivat ráno a večer.

Množství:  

Čístící gel Lambre s olejem z čajovníkového stromu 120ml

s DPH:      219.00 CZK ( 8.11 € )
bez DPH:  175.20 CZK ( 6.49 € )

Pro mastnou problematickou a smíšenou pleť

Více detailů

Intenzivní antibakteriální gel navrací pleti krásný a zdravý vzhled, zabraňuje vzniku akné a kamedonů. Jeho složení aktivuje buněčnou obnovu, vysušuje a očisťuje pupínky. Aktivní antibakteriální a čistící komponenty neutralizují bakterie. Výsledek: matná pleť, čistá, bez podráždění a zánětů, stažené póry, rovnoměrná zářivá barva pleti. Působení: Protizánětlivě, antisepticky a svěže; stahuje rozšířené póry; stimuluje obnovení kůže; produkci podkožního tuku drží v rovnováze; stimuluje krevní oběh; chrání a uklidňuje pleť při podrážděních.

Množství: