Lambre: Proč se registrovat do Lambre?

Společnost L’AMBRE nenabízí pouze francouzskou parfumerii a kosmetiku nejvyšší kvality, ale také služby individuálního výběru vůní a kosmetických prostředků. Právě z těchto důvodu se nelze setkat s výrobky L’AMBRE v obchodech, vždyť pouze profesionální konzultant vám může věnovat potřebné množství času a pohovořit o všech podrobnostech kouzelného světa krásy.

Naši klienti obdrží nejen kosmetiku a parfumerii, ale i osobního konzultanta v oboru krásy, který vždy pomůže vybrat vhodnou vůni, zvolit prostředek k péči o pleť, určit barevnou škálu dekorativní kosmetiky. Přijatelná cena, vysoká kvalita, jednoduché, ale elegantní balení výrobků L’AMBRE je pouze málo z mnoha důvodů, proč se stát jedním z mnoha tisíc ctitelů této francouzské kosmetiky.

Společnost L’AMBRE® je vždy přístupna spolupráci. Nezávisle na tom, kým jste se rozhodli stát, zdali zákazníkem či konzultantem společnosti L’AMBRE®, výsledek předčí veškerá očekávání. Naši konzultanti odkrývají miliónům žen svět krásy a francouzského okouzlení, zákazníci získávají možnost využívat služeb osobních konzultantů v oboru krásy a vychutnávat skvělou kosmetiku a parfumerii, a spolupracovníci pomáhají učinit pracovní proces zajímavějším.

Pro registraci konzultanta stačí vyplnit tento registrační formulář, a tímto objednat startovací sadu konzultanta, po obdržení které Váš byznys pravě začne.

Co se týče naší strany, slibujeme skutečnou pomoc a informační podporu. Poskytujeme veškeré informační materiály, nezbytné pro úspěšné vedení a rozvoj byznysu.

Bude Vám dána možnost  účastnit se veškerých kroků společnosti, vedoucích ke zlepšení, postupem času můžete navštěvovat mezinárodní semináře, vedené za účasti známých marketingových školitelů a profesionálů z oblasti byznysu.  Společně s Vámi rozpracujeme optimální variantu vedení byznysu. V případě zájmu či přání,  vysvětlíme, co je nutno provést pro to, aby bylo možno otevřít kosmetické zastoupení ve vašem městě.

Těšíme se na Vás!